Nejnovější komentáře

Autor: blacks30.05. 21:44
Autor: Petr Dlouhý25.05. 17:47
Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15
Autor: Klára Kušková28.03. 09:04

BB - najdi si svou akci...

<Červenec '24>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

1. 7. - 1. 9. 2024
Pondělí - Neděle

9:00 - 22:00 bez omezení

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle 
9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:
Dospělí - 180 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa
 

praha
foto

Lezecká přípravka (LP)

Přihlašování na školní rok 2024/2025 spuštěno!


-------------------------------------------------------------------------------------------

Rezervace kroužku lezecké přípravky ZDE.

Tento kroužek je určený pro děti od 5 do 8 let. Děti se hravou formou seznámí s lezením ve formě boulderingu. Bouldering je lezení bez lana v malé výšce na speciální stěně, která je pokryta měkkými matracemi pro bezpečné tlumení pádů.

Děti se během lekcí naučí správné techniky lezení a základní pohyby na stěně. Kromě toho hrají s trenéry různé pohybové hry, které nejen zlepšují jejich lezecké dovednosti, ale také celkovou koordinaci a držení těla. Tento kroužek podporuje všeobecný pohybový rozvoj, který je v tomto věku obzvlášť důležitý.

Lezení je skvělý sport, který je nejen zábavný, ale také přínosný pro fyzický rozvoj dětí. Naše lekce jsou navrženy tak, aby děti bavily a zároveň jim poskytovaly pevné základy pro případné navazující lezecké kroužky.

Kroužek se nekoná během státních svátků a školních prázdnin. Pokud se dítě nemůže zúčastnit lekce, je možné ji omluvit a nahradit. Přijďte si s námi užít radost z lezení a podpořte své děti ve zdravém a aktivním životním stylu!

Lezecká přípravka (5 - 8 let)
Den a čas I.: pondělí - čtvrtek: 14:30 - 15:30
Den a čas II.: pátek: 13:15 - 14:15
Délka lekce: 60 minut
Cena lekce: 310 Kč
Cena zkušební hodiny: 310 Kč

Kurz lezení 1x týdně - je ideální variantou na seznámení se s lezením či pro starší děti jako tréninkový doplněk k jiným sportovním aktivitám.

Kurz lezení vícekrát týdně - varianta vhodná pro všechny děti bez ohledu na to, jestli s lezením teprve začínají nebo již mají něco odcvičeno. Frekvence cvičení 2 x týdně a ideálně i víc nám umožní se rychleji v lezení posunout a učit se novým dovednostem a pohybům. 

Máte-li zájem o chození na dětský kurz vícekrát týdně je potřeba udělat na každý z těchto dní samostatnou rezervaci. Dny i časy si vybíráte dle svých časových možností. Děkujeme.

Přihlášení na obě pololetí
Dovolujeme si upozornit, že přihlášení ani docházka na kroužek v prvním pololetí nijak negarantují místo ve stejný den a čas na druhé pololetí. Pokud přihlašujete dítě na první pololetí, doporučujeme proto ihned objednat i pololetí druhé, protože se jinak může stát, že se na daný den a čas v 2.pololetí později nedostanete. 

Cena kurzu a její úhrada:
V závěru rezervace Vám bude vypočtena celková částka za kurz na dané pololetí. Tu uhraďte prosím buď převodem na náš účet č. 2600837364/2010  (jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky a do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte a den a čas kurzu) nebo přímo v Jungle Sport park (pozor, nelze platit kartou). 

Pokud jste přihlašovali více dětí, má objednávka každého z nich své číslo, které je zároveň variabilním symbolem. Uhraďte prosím částku za každé dítě zvlášť pod jeho variabilním symbolem (neplaťte za obě děti najednou).

Zda je kurz uhrazen, můžete sledovat sami po přihlášení a rozkliku "Můj účet" (nahoře) - "Přehled objednávek" - Detail dané objednávky - dole pod objednávkou vidíte, zda byla částka uhrazena (a to v jaké výši, jaký den a jakým způsobem). Jiné potvrzení o úhradě zatím automaticky neposíláme. V případě potřeby potvrzení o platbě nebo platbě na fakturu se prosím obraťte na email fakturace.praha@jungleanimals.cz.

Zrušení kurzu a storno poplatek

Zrušení rezervace po 1. lekci s sebou nese 10% storno poplatek. Zrušit rezervaci později  v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení. 

Zavřené dny ve školním roce 2024 / 2025
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):

2.9. 2024 - zahájení kurzů - už v pondělí trénujeme!
28. 10. 2024 - státní svátek - Den vzniku Československa
29. 10. - 30.10. 2024 - Podzimní prázdniny
23. 12. 2024 - 3.1. 2025 - Vánoční prázdniny
31.1 2025 - Pololetní prázdniny
17.2. - 23. 2. 2025 - Jarní prázdniny
17. 4. 2025 - Velikonoční prázdniny
18.4. 2025  - státní svátek - Velký pátek
21. 4. 2025 - státní svátek - Velikonoční pondělí
1. 5. 2025 - státní svátek - Svátek práce
8. 5.  2025 - státní svátek -  Den vítězství
27.6. 2025 - konec 2. pololetí

Členství v oddílu
Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává členem našeho oddílu Jungle Animals Praha. Je z něj zvíře v pohybu :) Co z toho pro Vás kromě spousty výhod a benefitů (viz níže) plyne? Povinnost uhradit roční členský příspěvek 100 Kč. Jedná se o úhradu za kalendářní rok. Členský příspěvek využívá oddíl pro svou činnost, jako například: pořádání závodů, vzdělávání trenérů, nákup pomůcek a vybavení na akce. 
Zároveň se vaše dítě stává řádným členem Českého horolezeckého svazu (ČHS), který skrz různé programy podporuje činnost oddílů a práci s mládeží. Roční příspěvek za členství v ČHS pro rok 2024 je 100 Kč a pro rok 2025 je 200 Kč a též se hradí za kalendářní rok.
Oba tyto poplatky jsou již zahrnuty v celkové ceně kurzu, která vám byla vypočtena.

Benefity plynoucí z členství v oddílu Jungle Animals Praha
- zvýhodněné vstupné do Jungle Sport park Holešovice 
- zvýhodněné vstupné do Jungle Sport park Letňany (Veselská 699, Praha 9) 
- oddíl pořádá spousty jedno- i vícedenních akcí venku i uvnitř v jiných sportovištích, letní tábory a soustředění, jezdíme na závody a pořádáme i naše vlastní…

Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti
Vyhláška č. 391/2013 Sb. o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu stanovila povinnost absolvovat pravidelnou zdravotní prohlídku. Prosíme vás tedy o doložení zdravotní způsobilosti prostřednictvím formuláře, který vyplní lékař. Potvrzený formulář vložte prosím po přihlášení do profilu dítěte. Po přihlášení vpravo nahoře u Vašeho jména - Můj účet - Editace dětí.

Závodní licence
Jednou z povinností pro závodní lezeckou sezónu 2023 je zřízení závodní licence. Ta je nutná pro svazové závody 1. a 2. ligy. Žádost o licenci je podávána prostřednictvím oddílu se souhlasem zákonného zástupce. Iniciativa pro podání žádosti může vzejít jak ze strany rodiče směrem k oddílu, tak zároveň od trenéra směrem k rodiči. Cenu závodní licence ovlivňuje termín objednání (100 Kč / 200 Kč).  Závodní licence má vždy platnost na jeden kalendářní rok  a hradí se extra nad rámec celkové ceny za kurz. 

Co s sebou
S sebou by děti měly mít pohodlné sportovní oblečení, láhev s pitím a lezecké boty. Lezecké boty mají buď vlastní nebo si je mohou zapůjčit. Buď na celé pololetí za zvýhodněnou cenu (pokud jste tuto možnost nezaškrtli už při vytváření objednávky, lze objednat i dodatečně) nebo si vybavení může půjčovat při každé lekci na recepci (ale pozor, ne za sníženou cenu). 

Omluvy a náhrady
Víte-li, že se Vaše dítě nebude moci kurzu zúčastnit, můžete lekci omluvit a to po přihlášení na holesovice.jungle.cz. Omlouvat hodiny lze POUZE ze zdravotních důvodů! * Omlouvání je možné nejpozději do 9:00 hodin téhož dne. Včas omluvené lekce nepropadají, ale lze je nahradit. Náhradní lekci je také potřeba zarezervovat přes holesovice.jungle.cz. Pozor: nahrazování lekcí je možné pouze v rámci daného pololetí, nevychozené lekce nelze převádět do pololetí dalšího.Omluvy a náhrady lze využívat pouze pokud je kurz řádně zaplacen.

* POZOR! Důvodem pro náhrady je pouze zdravotní důvod (nemoc, úraz - může být vyžádáno potvrzení od lékaře). Z jiných důvodů hodiny prosím neodhlašujte. Kapacita náhrad je omezená a slouží opravdu pouze pro případ, kdy dítě skutečně ze zdravotního důvodu nemůže trénovat. Děkujeme, že toto respektujete. 

Jungle čip, logování
Při příchodu do Jungle Sport park na první lekci je potřeba si na recepci zakoupit za 60 Kč čip, pokud jej ještě nevlastníte. Jsou krásné, žluté, kulaté a na výběr je šest motivů zvířat :) Čip poté slouží k urychlení odbavení na recepci bez nutnosti se pokaždé logovat, k placení extra půjčovného nebo k samotné platbě za kurz. A hlavně díky čipu bude na recepci okamžitě rozpoznán nárok na zlevněné vstupné mimo kroužek. 
Pro docházku na kurz není čip potřeba.

Provozní řád
Nezapomeňte si prosím pečlivě přečíst přílohu Provozní řád pohybové haly, kde najdete podrobné informace o příchodu a odchodu na tréninky a další důležité instrukce. 

Merch
Propojujeme všechna zvířata našeho kmene a vytváříme pro nás předměty s originálním motivem, logem a claimem. Tyto výrobky nás spojují a vzniká tak mezi námi  specifické pouto, které jinými způsoby komunikace jen těžko nahradíme. Oddílové tričko, hrnky a plecháčky, kartáček na chyty, plátěná taška, skateboard či třeba jen  odznáček pro radost… to vše k zakoupení na recepci nebo již brzy na novém eshopu.

Dotazy, kontakty
Na našem webu jsme pro vás shrnuli veškeré informace a také odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Pokud zde nenaleznete odpověď na vaši otázku nebo máte další doplňující dotazy, obraťte se prosím na:

- obecné dotazy: lezeniholesovice@jungleanimals.cz 
- lezecká přípravka:
     Pondělí, středa, pátek: Zuzka Bechyňová zuzka@jungleanimals.cz +420 608 226 912 
     Úterý, čtvrtek: Verča Hejtmánková veronika@jungleanimals.cz +420 608 578 463 

reklama