Nejnovější komentáře

Autor: blacks30.05. 21:44
Autor: Petr Dlouhý25.05. 17:47
Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15
Autor: Klára Kušková28.03. 09:04

BB - najdi si svou akci...

<Červenec '24>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

1. 7. - 1. 9. 2024
Pondělí - Neděle

9:00 - 22:00 bez omezení

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle 
9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:
Dospělí - 180 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa
 

praha
foto

20.07.2014 10:00

Tipy na klipy I.

foto

Hudba je nedílnou součástí Bebesa. Provází jej na baru i stěně a dělá nám vděčnou kulisu. Čas od času se stane, že někdo z vás se přijde zeptat, co že to zrovna hraje, nebo chce něco na přání apod. A právě tyto okamžiky iniciovaly vytvoření tohoto obsahu. Najdete v něm klipy věcí, které můžete v BB zaslechnout i tipy na to o čem si myslíme že stojí za pozornost.

1) Never Sol - Hands
Ok, je to trochu prvoplánovitý, ale přesto. Bylo by hříchem nevyužít nahozené rukavičky a opomenout občasné působení naší Anežky v projektu Sáry Vondráškové, Never Sol. Propůjčila mu svůj vokál a precizní hru na housle, což v kombinaci se Sářiným hlasem a hudebním talentem funguje nádherně.
 

2) Etherwood - Weightless
Dokonale propojit křehké piáno s dynamickým drum and bassem se podařilo Etherwoodovi. Jeho stejnojmené debutové album jste svého času mohli v BB slyšet velmi často a i teď se k němu rádi vracíme.
 

3) Compact Disk Dummies - Mess With us
Dva bráchové z Belgie. Jednomu bylo 20 nedávno, druhýmu teprve bude, přesto dobývají evropské festivaly. V ČR se ukázali na Rock for People a předvedli energickou show jako vystřiženou třeba od Digitalism. Jejich electro je tu a tam doplněno elektrickou kytarou a je parádním doplňkem nejen k lezení.
 

4) PACESHIFTERS - Nothing You Can Do
Z Belgie do sousedního Holandska za podobně mladou a stejně talentovanou kapelou Paceshifters. Tip pro milovníky kytar, pro milovníky alternativního rocku.
 

5) Tricot - G.N.S.
U rocku ještě zůstaneme. V Japonsku pravda moc nefrčí, dokonce je zcela mimo mainstream, o to zajímavější to pak ale je, když se to rozhodnou změnit čtyři mladý japonky. Vezmou kytary a bicí a hurá do toho. Letos v létě si střihly první koncerty v Evropě a pro spoustu lidí to byl obejv roku, minimálně co se pódiových kreací týče. Live je to totiž nefalšovaná rocková dravost, kterou v naší rockem zhýčkané Evropě jen tak nevidíme.
 

6) WE CAME AS ROMANS - Hope
Komu je rock málo, tak tomu servírujeme další tip. Melodický metalcore, pravda víc líbivý než originální, ale když to funguje tak proč ne. Mladí amíci We came as romans nadchli na začátku července Rock for People, nadchnou i vás?
 

7) The Naked And Famous - Young Blood
Alternativní rock s velmi silnými vlivy elektroniky z Nového Zélandu. Kapela o které ještě hodně uslyšíme, ostatně tenhle jejich song jste už dost možná slyšeli. Je krásně letní, pozitivní, uvolněný...
 

8) HYETAL - PHOENIX
Jednou jsem měl výjimečně směnu za barem, přišel za mnou jeden z lezců a ptal se co že to hraje a zapsal si jej, nevím už kdo to byl, ale vím co to bylo za song. Právě tenhle.
 

9) Peter, Bjorn & John - Young Folks
Klasika, kterou slyšíte na téměř každé BB party. Oblíbený song našeho Fandy "Lenocha", spolehlivý nabíječ pozitivní energií.
 

10) Jaydee - Plastic Dreams
A na závěr jedna retro záležitost z roku 1993, kterou zná každý, kdo viděl legendární video z přelezu cesty Underground v Massone Tomášem Mrázkem. Někteří znají song právě jen z tohohle videa a netuší co je zač. Tak teď už víte. A schválně, kdo uhádne kdo video točil a stříhal? Tipy sázejte do komentářů.


Tak a máme to za sebou. Pokud se vám něco obzvlášť líbilo, či vás to popudilo, máte tip na zajímavou hudbu, objevili jste Ameriku apod. :-) sem s tím. K dipozici jsou vám komentáře a my jejich obsah rádi vyslyšíme. Rubrika je to nová a ještě stále tvárná. Díky a... Sledujte nás;) máme pro vás zajímavý obsah na každý den. Boulder.cz je vaše jistota.
Jan

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama