Nejnovější komentáře

Autor: blacks30.05. 21:44
Autor: Petr Dlouhý25.05. 17:47
Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15
Autor: Klára Kušková28.03. 09:04

BB - najdi si svou akci...

<Červen '24>
poútstčtsone
 1 2
 3 4 5 6 7 8 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

Pondělí - Čtvrtek
9:00 - 14:30 & 17:45 - 22:00
Pátek
9:00 - 14:30 & 16:45 - 22:00
Sobota - Neděle
9:00 - 22:00

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

so + ne: 9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:
Dospělí - 180 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa
 

praha
foto

05.01.2017 09:07

Parádní akce v BB

foto

V BB se pořád něco děje, ale včerejší akce mě hodně bavila a rozhodně se o podobný koncept budeme snažit častěji. Připravili jsme nabitý program, který byl postavený především na návštěvě skvělého lezce Martina Stráníka a představení instruktorů, kteří cvičí v Hale 27. Jaký to bylo a o čem to bylo prolítněte v následujícím reportu.


Napíšu to ještě jednou :)!
AKCE to byla prostě parááádnííí.
Vezmu to snad stručně, protože ve mě to zanechalo super dojem a moc jsem si to užil. 

Připravili jsme nabitý program s Martinem Stráníkem, kdy jsme s Ríšou a Matějem nahodili zopár nových boulderů, které jsou k dispozici pro všechny v H25 u Kýlu. Jedná se cca o 6 - 8 nových problémů. 
Martin byl pro lezce k dispozici cca 2 hodiny, kdy přelézal jednotlivé bouldery a s ním zhruba 20 dalších lezců. Uvolněná nálada a super lezení. Na závěr lezení Martin předvedl co umí a během pár minut vylezl naprosto suše čtyři červené bouldery z minulého kola BBoje. Naprosto skvělé bylo, že den před akcí se v Bébesu zastavil Adam Ondra, který pro Martina upravil dva červené problémy ve staré hale. Z každého budru odstranil tři, čtyři chyty a super těžké věci byly na světě. 
Martin skvěle zabojoval a jeden z nich topoval a u druhého to byl boj o postup. Po této exhibici se cca 30 lidí přesunulo do Haly 27, kde byl připravený naprosto skvělý program s instruktory, kteří v této hale cvičí během týdne. Přesný rozpis najdete ZDE
Akcičku vedl Brťák, který postupně představil instruktory, se kterými jsme všichni prošli styl a náplň jejich lekcí. Supr bylo, že se přidal i Martin, a všichni jsme se hooodně rozpohybovali :). 
Člověk brzy zjistil, že kompenzace je a bude potřeba a že to tělo pouze lezením dostává dost na zadek. Jako první se představila Ovečka, která vede Drill and skill a ta nám hodně rozjela tepovku :). Skvělé cviky a velká zábava! 

Pak přišel na řadu Braňo, který má lekce pojmenované Wild movement a tady jsem se krutě zamotal do svých končetin. Hodně mě bavily cviky na propadlá ramena a opět jsem se při každém pohybu náramně bavil a čuměl na to, jak jsem marnej :).

Po rozpohybování a zkoordinování těla nastoupil Tomáš, který cvičí Workout a tady už jsem se cítil bezpečněji :). Silové cviky a posilování. Rozhodně stojí si tím projít a určitě bude super to zařadit do procesu. Tomáš je silák jako hrom a cviky umí skvěle předvést a pomoct v jejich zlepšování. 

No a na závěr mě zničila i zdeptala :) Janča, která vede Jógu pro lezce. Tady jsem shořel jak ten papír politý benzínem...Hošo...tady je scéna otevřená a postup na vrchol bude hooodně náročný :).
Jana je skvělé lektorka a umí toho opravdu hodně!

Kdo z vás včerejší cvičení nestihl, tak na dnešní den 5.1.2017 je připravené druhé kolo od 18.00, kdy si budete moct zacvičit s Brťákem jeho Ashtangu, s Péťou Acrojogu a s Kattem projít Parkour.
Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti se zdarma netradičně hýbnout a potrápit tělo. Cvičení v hale trvalo zhruba dvě hoďky a následně jsme se všichni přesunuli na bar, kde došlo k rychlému vyhlášení Boulder Boj 2016 
Super bylo, že se dostavilo hodně "bednařů" a těším se, že příště bude sestava kompletní. Jedná se o vůbec první vyhlašování a jsme připravení vyhlašovat každé kolo Boulder Boje, které běží každý měsíc v tomto roce. 

Obtížnost - lehká - oranžová - ženy
1.místo Aneta Loužecká, 2.místo Jana Hornová a 3.místo Martina Čechová


Obtížnost - lehká - oranžová - muži
1.místo Jiří Nymš, 2.místo Daniel Müller a 3.místo Tomáš Kmuníček


Obtížnost - střední - zelená - ženy
1.místo Karin Slunéčková, 2.místo Kateřina Divišová a 3.místo Karin Holmanová


Obtížnost - střední - zelená - muži
1.místo Martin Scháňka, 2.místo Ondřej Strejček a 3.místo Marek Nekvasil


Obtížnost - těžká - modrá - muži
1.místo Lukáš Kutman, 2.místo David Hampejs a 3.místo Michal Sylla


Obtížnost - nejtěžší - červená - muži
1.místo Filip Čech, 2.místo Petr Dlouhý a 3.místo Jan Štalmach


Po vyhlášení Martin Stráník rozjel očekávanou přednášku, kdy měl připraven průřez jeho sportovní kariéry a bylo to skvělé! 
Martin jednoznačně patří k TOP světovým lezcům a jeho rychlé přelezy a způsob, jak je leze, je famozní. Dotazy a diskuse po přednášce byly taky dost zajímavý. Prostě byl to skvělý den / večer a snad jsme nahodili udržitelnou laťku na následující podobné akce, které bychom v podobném duchu rádi opakovali v den vyhlašování Boulder Bojů. 
Vždy se bude jednat o první středu v měsíci vyjma července a srpna. Takže zapiště si: "První středu v měsíci budu chodit na skvělé akce do BB. Nesmím chybět :)!"

No a to byla včerejší BB akce. Díky všem, kdo dorazili a věřím, že jste se dobře bavili. 

Někteří si asi říkáte: "Hm, hm, hm...dobrý no, ale já chtěl Přelezy týdne!". No :). Je nový rok a hned první číslo stávkuje...Budou vůbec pravidelné Přelezy týdne v roce 2017?!
Přehled každotýdenních reportů o top přelezech za uplynulý víkend českých a bratjovských borců a borek?
No...?
Původně jsem váhal, jak to letos celé pojmout a zda jsem schopný držet tohle tempo. Přeci jen času to žere neskutečně...Jenže kdybych se na to vyprdnul, tak mi to bude určitě chybět.
No a mě to prostě baví vás všechny sledovat a vidět jak se všichni zlepšujete a že to lezení je prostě fakt super :). 
Takže jo. Pokusím se Přelezy týdne v tomto roce držet a první číslo mám samozřejmě poskládané. Jen ho vypustím krapet později, ať si tento článek užije chvilku slávy :). 
Většina z vás ví, že se pondělky jely i Rozhovory...
Ty jsem bohužel utnul v půlce minulého roku. Bylo to především proto, že jsem znovu usedl na další pracovní židli a už jsem to absolutně nestíhal. Přeci jen zbouchat jeden rozhovor je třeba 5 - 6 hodin práce rozložená do několika dní...
Ale v hlavě to samozřejmě hlodá a Rozhovory jsou stále téma, které mě zajímá a moc rád bych opět svázal přetrženou nit představování naší lezecké scény. Jak už jsem mnohokrát psal, tak super by bylo kdyby se opět našel psavec, který by mi s tím píchnul. Aleš s Jozvou si dali taky prozatím pauzu a další parťák by se hodil :). Těším se na mega zaplněný email zájemců!

No a to je vše přátele těch divno pohybů :). 
Mějte se
Držte se
a v BB či kdekoliv jinde ČAO
Oliváč

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama