Nejnovější komentáře

Autor: blacks30.05. 21:44
Autor: Petr Dlouhý25.05. 17:47
Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15
Autor: Klára Kušková28.03. 09:04

BB - najdi si svou akci...

<Červenec '24>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

1. 7. - 1. 9. 2024
Pondělí - Neděle

9:00 - 22:00 bez omezení

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle 
9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:
Dospělí - 180 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa
 

praha
foto

21.03.2021 14:57

Letní a příměstské tábory pro děti - léto 2021

foto

Školní rok se sice nese v podivném duchu, ale jsme přesvědčeni o tom, že léto bude opět ve znamení akcí pro děti! Během celých prázdnin se můžete těšit jak na příměstské tábory, tak na letní tábory a soustředění ve skalách.
Příměstský tábor
Trávit léto v Praze rozhodně nemusí být nuda! Jako každý rok, náš příměstský tábor poběží po celé léto. Na výběr budou hned tři varianty tábora - lezecká, parkourová a gymnastická. Lezecký příměšťák se bude konat doslova každý všední den od 1. 7. do 31. 8. 2021. Parkourový příměšťák bude mít celkem sedm turnusů a gymnastický dva.Kdo by nevěděl, jak s dětmi na táboře trávíme čas, tady je malé představení:
Náš příměstský tábor by se dal charakterizovat jedním slovem - pohyb. Ať už zvolíte kteroukoliv variantu tábora, můžete si být jistí, že pohybově se děti vyřádí dostatečně :) Učíme se nové věci, techniku lezení, parkourové triky nebo gymnastické dovednosti. Konkrétní sport prokládáme dalšími sportovními hrami, jako jsou míčové hry, překážkové dráhy a další super aktivity. Rozvíjíme dovednosti dětí ve vybraném sportu, ale zároveň klademe důraz na obecný pohybový rozvoj. Děti si tak zkusí pestrou škálu činností, protože slovo nuda neznáme! ;)Vše se odehrává s ohledem na věk dětí, tedy ti nejmenší se učí formou hry, zatímco starší děti se mohou věnovat tréninku více systematicky. A abychom nebyli celé dny jen zavření uvnitř, chodíme odpoledne do Stromovky užít si zábavu na čerstvém vzduchu.

Tábor je vhodný pro děti od 4 do 16 let, začátečníky i pokročilé. Přihlašovat můžete buď vždy celý týden, nebo jen vámi vybrané jednotlivé dny.
Podrobnosti o všech variantách tábora a termínech, včetně možnosti rezervace, najdete ZDE.

Kromě Boulder baru pořádáme příměstský tábor také v novém sportovním centru Jungle Sport park v Praze-Letňanech. I zde budou na výběr varianty lezení (celé léto), gymnastika nebo parkour. Veškeré informace a možnost přihlášení najdete ZDE.Letní lezecký tábor 
Letní tábor je prostě nejlepší! :) Každoročně jezdíme do Tisé, protože je to tam super a máme to tam rádi. Ne jinak tomu bude i letos, a to dokonce ve čtyřech turnusech. Čeká na nás týden plný dobrodružství při celotáborové hře, lezení na skalách v krásném prostředí Tiských stěn, hry v lese, táboráky, bojovka a mnohem víc! :)
Veškeré informace, přehled turnusů i možnost udělat rezervaci najdete ZDE.Soustředění Intenzivního kurzu
V předchozích dvou letech jsme vyrazili s dětmi z našeho Intenzivního kurzu lezení na soustředění do skal. A protože se všechna soustředění náramně povedla, pojedeme letos znovu, a to ve třech turnusech :) Našli jsme skvělé lokality Bechyně u Tábora a Rabštejn u Šumperku. V obou oblastech je dostatek sportovně odjištěných cest v krásné krajině. Ideální místo pro naše IK.
Informace a přihlašování ZDE.


Letní tábor v Jungli

Letos opět navazujeme i na tradici gymnastického tábora a přidáváme k němu ještě tábor parkourový! Oba tábory proběhnou v termínu 1. - 6. 8. 2021. Oproti minulým rokům chystáme malou změnu v místě konání - tábor proběhne v našem novém sportovním centru Jungle Sport park v Praze-Letňanech, kde máme super zázemí na cvičení (velká trampolína, molitanová jáma, airtrack) i na spaní! Děti čeká nejen tréninky gymnastiky nebo parkouru (dle vámi zvolené varianty) s našimi super trenéry, ale také si mohou vyzkoušet další sporty (např. lezení, tanec, skate), chystáme výlety ven do přírody, večerní bojovku Junglí a spoustu her a zábavy, aby to bylo prostě parádní léto plné zábavy, tréninku i odpočinku. Rezervace a více info ZDE.


Užívejte jaro a těšíme se na viděnou na některé z našich akcí!

Vaše BB

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama