Nejnovější komentáře

Autor: blacks30.05. 21:44
Autor: Petr Dlouhý25.05. 17:47
Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15
Autor: Klára Kušková28.03. 09:04

BB - najdi si svou akci...

<Červenec '24>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

1. 7. - 1. 9. 2024
Pondělí - Neděle

9:00 - 22:00 bez omezení

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle 
9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:
Dospělí - 180 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa
 

praha
foto

30.06.2023 12:33

DĚTI V POHYBU

foto

Sportovní klub Jungle Animals Holešovice má novou identitu.
Se svým již vlastním zvířecím Áčkem má nyní i erb v modro-fialových barvách.
A (nejen) těmito barvami a hlasy všech zvířat Jungle tě vábí k sobě!


 

Registrace na kroužky v novém školním roce je spuštěna a brána do Jungle pro vaše děti dokořán otevřená. Přihlaste je na lezení, parkour nebo gymnastiku a dopřejte dětem zdravý pohyb. Začínáme hned v pondělí 4. 9. a už teď vymýšlíme, čím zpestříme a vylepšíme naše tréninky. Rozhdně se nikdo nebude nudit.

Přihlášením do kroužku se každý stává členem sportovního klubu Jungle Animals. Společně nejen trénujeme ale i zažíváme dobrodružství uvnitř i venku na akcích. Spousta dětí k nám chodí dlouhé roky. Kromě komplexního pohybového seberozvoje klademe velký důraz i na duševní hodnoty. Snažíme se nabídnout dětem celkový zdravý pohled na tělo, mysl i život.


 

Budujeme si svou identitu a jméno uvnitř našeho klubu i vně na závodech a akcích. Dbáme na rozvoj  trenérské základny a některé budoucí trenéry si rovnou sami vychováváme pěkně od plenek. Každou pohybovou sekci (lezení, parkour, gymnastika) vede šéftrenér, který dohlíží na správnost a pestrost skladby lekcí. Pod sebou má pak řadu hlavních trenérů, které spolu s ním připravují náplň hodin a komunikují s rodiči. Celý tým doplňují další trenéři a všichni dohromady se postarají o to, že se vaše děti na kurzu nebudou nikdy nudit a vždy se budou těšit na další.


 

Chystáme vlastní web klubu Jungle Animals, který bude již brzy na doméně jungleanimals.cz. Naleznete tam veškeré aktuality, informace, fotky, kalendář akcí a spoustu dalšího. Pro nejaktuálnější informace reporty, fotky i videa nás sledujte na sociálních sítích. Máme profil na Facebooku i Instagramu @animalsholesovice.


 

A jaký sport si vybrat?

LEZENÍ
je super sport, který je nejen zábavný, ale také pomáhá formovat správné držení těla i koordinaci pohybů. Trénujeme s dětmi už od 5 let. Děti se hravou formou seznámí s lezením a základním pohybem na stěně. Během lekcí hrají s trenéry spoustu her na stěně i mimo ni, díky kterým zlepšují své lezecké i další pohybové dovednosti. Přestože jde o kroužek zaměřený primárně na lezení, neopomíjíme ani všeobecný pohybový rozvoj, který je v tomto věku obzvlášť důležitý. Věnujeme se nácviku správného lezeckého pohybu, a to v různých profilech od položených stěn po převisy. Každý z profilů vyžaduje trochu jiné dovednosti, od techniky po sílu. Děti učíme i metodiku. To vše je kombinováno s dalšími pohybovými aktivitami zaměřenými na všeobecný pohybový rozvoj dětí.

Lezecká hala je v čase kroužků Animals zavřená pro veřejnost. A tak Zvířata mají absolutní klid a maximální prostor pro svůj trénink.


 

PARKOUR
je pohybová disciplína založená na překonávání fyzických a psychických překážek v našem přirozeném prostředí. Při tréninku parkouru děti hravou formou zpevňují svá těla, postupně získávají nezbytné fyzické schopnosti, jako jsou síla, ohebnost a mrštnost, a učí se správně a zdravě provádět parkourové techniky. Trénujeme s dětmi od 6 let.

Pohybová hala je velmi variabilní a díky mnoha překážkám není žádný trénink stejný.GYMNASTIKA
Trénujeme  v malých skupinách s dětmi už od 3 let. Děti se postupně učí základní prvky a postupují po ty těžší. Kurzy jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Našim cílem není vychovávat vrcholové sportovce, ale umožnit dětem, aby v kterémkoliv věku mohly s gymnastikou začít, protože naučit se stojku, přemet nebo salto je přece super!


 

Pokud byste se neuměli rozhodnout, který sport bude pro vaše dítě ten nejlepší, chystáme pro vás na úterý 5. 9. mezi 14 - 18h den otevřených dveří. Srdečně vás zveme -  seznámíte se s našimi trenéry, podíváte se na tréninkové prostory a zeptáte se na vše, co by vás mohlo zajímat.

Nebo vyzkoušejte jaký je pohyb v Jungli hned teď v létě na příměstském táboře:

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
Po celé léto běží každý den od pondělí do pátku příměstský tábor. Letos je tak našlapaný jako nikdy - pohybová hala totiž nabízí jak hravé lezení, tak všestranné pohybové cvičení s prvky parkouru a gymnastiky. K tomu oblíbená Nora se spletí chodbiček, teplý oběd a odpoledne strávené ve Stromovce na čerstvém vzduchu. K dokonalosti nechybí nic. Tak si tuhle jízdu nenech ujít. Registrovat lze jen jeden den, celý týden nebo klidně komplet dva měsíce. Červenec už je plný, ale vždy se může někdo na poslední chvíli odhlásit. Srpen hlásí poslední volná místa.


          

Pokud je vaše dítě striktně vyhrazený lezec, gymnasta či parkourista, doporučujeme příměstské tábory v naší sesterské Jungli v Letňanech

Ať už v Letňanech, Holešovicích nebo jinde, přejeme všem krásné léto!

Jungle tlupa

 

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama