Nejnovější komentáře

Autor: Jirous18.07. 21:55
Autor: blacks30.05. 21:44
Autor: Petr Dlouhý25.05. 17:47
Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15

BB - najdi si svou akci...

<Červenec '24>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

1. 7. - 1. 9. 2024
Pondělí - Neděle

9:00 - 22:00 bez omezení

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle 
9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:
Dospělí - 180 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa
 

praha
foto

11.03.2016 17:58

BB Shop News

foto

V BB Shopu makáme stále na úpravě prodejny i skladu a postupně připravujeme shop na novou éru. Z placu zmizel štendr s hadříkama a místa najednou mnohem více a pohldněji tak můžete okukovat lezky, přilby, čelovky a vše další, co visí okolo. Oblečení se přemístilo taky na zeď a mnohem lépe se probírá, měli byste to jít omrknout. Jsme tu pro vás pondělí až pátek, ale to určo víte.

Ocún Sitcase
Kdo sleduje náš fb profil, už ji viděl. Novou sitstartovku od Ocúnu. Kvalitní sitstartovka 3 v 1. Kompaktní víceúčelová bouldermatka určená primárně pro sitstarty nebo jako doplněk k velkým bouldermatkám. Tři velikosti v jednom a dva způsoby rozložení. Rozložená na šířku nebo i na délku může být použita jako hrací plocha pro děti nebo karimatka, uzavřená umožňuje přenos dalšího vybavení mezi bouldery. Kvalitní materiály včetně YKK zipů zaručují dlouhou životnost.

 •     Sitstartovka 3 in 1 size
 •     Transportní vak na věci
 •     Ramenní popruh
 •     Dvě pogumovaná madla
 •     Kvalitní textilní materiály (Cordura®, Plastel®, PES tkanina)
 •     Kvalitní zipy YKK
 •     Možnost vložit do: Incubator, Dominator, Moonwalk, Sundance


Technické parametry:

 •     Hmotnost: 1,6 Kg
 •     Nosnost: 5kg
 •     Rozměr: 100×96×3 cm, 203×48×3 cm
 •     Rozměr (Packed): 100×48×6 cm
 •     Tloušťka: 6 cm
 •     Tlumící efekt
 
 


Aktuální nabídka
BB Shop v nové podobě frčí už čtvrtým rokem a bereme tak za samozřejmost, že jste v obraze, ale ono to tak nemusí být, tak si to kapánek připomeneme.

BB Shop je zaměřen primárně na lezecký hardware a vše okolo. Ale umíme toho daleko víc. Není sice v našich kapacitách, hlavně skladových, držet zde např. spacáky, ale třeba vybraný kousek od Sira Jospeha, nebo bágl od amíků Gerogry jsme schopni v pohodě objednat a zajistit pro vás v co nejkratším čase.

Kostru ale tvoří Lezky, aktuálně především Ocún, Scarpa, La Sportiva a Saltic, v jednání je Five Ten, který je už takřka jistý a dále Tenaya.
Není to bohužel tak, že od každé značky máme všechny modely. To se de facto týká pouze Ocúnu, u ostatních jsme do určité míry závislí na tom, co vozí lokální dealer, ostatní modely jsou na objednání a většinou i delší čekání, nicméně je to možné. Co se čísel týče, u modelů, které končí a jiná čísla, než ta která máme fyzicky na krámě, nejdou již zajistit, jsou na e-shopu uvedeny pouze tyto velikosti. U modelů, které jsou aktuální a velikosti, které nám na krámě chybí je tak možné doobjednat, je ponechán číselník velikostí v plné palbě, a to z důvodu možnosti objednat přesně to číslo, které potřebujete. Pokud bychom v číselníku nechali pouze ta čísla, která zde fyzicky jsou, připravíme vás o možnost objednat si jiné číslo, a to v případě, že se lezky vyrábí a dají se snadno doobjednat, byla škoda. Čili pozor, komplet číselník bohužel neznamená, že všechny čísla automaticky najdete fyzicky skladem. Podobné to je i u oblečení. Mít v každé chvíli všechny kombinace barev a velikostí je nemožné.

Dalším pilířem jsou bouldermatky. Ty nám právě dorazily od Ocúnu a další umíme zajistit, třeba Beal či PAD.Na bouldermatky navazuje další silná kategorie Balken. Bez balkny či jiného mučidla se nikdo, kdo to s tréninkem myslí vážně neobejde. Takřka vše co nabízíme si v Boulder Baru můžete v reálu vyzkoušet, a to se počítá.

Vlajkovou lodí mezi balknami je Beastmaker, umíme ale I Aix, Makak či dřevovýrobu od A-muerte.


Na tyto pilíře navazují další důležité kategorie, Úvazky, Lana a Hardware. Právě Lana se chystáme už dlouho resuscitovat. Dobře to i přes zlé zprávy vypadá nakonec se Sterlingem a přibude i Edelweiss. Nabídka lan tak bdue širší a pro vás určo zajímavější. U Hardwaru míníme navýšit hlavně výškařinu, tak aby vše co správnej vejškař potřebuje našel v BB Shopu rovnou a nemusel čekat na dodání, protože, kdo jinej než vejškař dělající na vlastní triko ví, že čas jsou peníze.

No, toliko naše plány. Sledujte nás zde na boulder.cz na naší FB Page, doražte za námi a pokud něco chcete, dejte nám o tom vědět. Mail i Tel. máme;)

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama