Nejnovější komentáře

Autor: blacks30.05. 21:44
Autor: Petr Dlouhý25.05. 17:47
Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15
Autor: Klára Kušková28.03. 09:04

BB - najdi si svou akci...

<Červenec '24>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

1. 7. - 1. 9. 2024
Pondělí - Neděle

9:00 - 22:00 bez omezení

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle 
9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:
Dospělí - 180 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa
 

praha
foto

06.01.2015 17:32

BB Novinky

foto

Kapři, teda ti co zůstali, se už zase hodili do klidu, Ježuch už má nohy nahoře a ve vířivce relaxuje s anděly ženského pohlaví a Silvestr oslavil svátek spolu s Novým rokem, poslední rachejtle doletěla a svíčka zhasla, jen to BB ani na chvíli nevyplo a mělo otevřeno stále, bylo to fajn a příští rok to bude ještě lepší. Položili jsme základní kámen tradice Štědrého dne a Silvestra v BB. Takže pro letošek, víte kam. No a stejně jako nezahálelo Bebeso, nezahálela ani práce na něm. Tak hurá na to.


Hala 25
Hala 25 nám prostě nedá spát. Jsme z ní stále paf a oči nám jdou kolem, kdykoli jí projdeme. Taky na ní neustále něco zlepšujeme takže tady máte rekap ať jste v obraze.

Co je nového:
- v tělocvičně přibyl PEG BOARD a brzy dorazí kolíky = nová super tréninková pomůcka


- opět v tělocvičně přibyl CAMPUS BOARD osazený balknami od AIXu, Ocúnu, Beastmakeru a Zlagboardem, 4 patra, nespočet možností jak být silnější


- Zlagboard si zaslouží sólo bod - tahle vychytávka od Patxiho je pořádnou výzvou, stačí vám k ní mobil s připojením na net, aplikace a trochu, oukej trochu víc, síly, více info přineseme v sólo článku = sledujte boulder.cz

- dětský svět je téměř hotov - pod hradbami se objevily matrace a čelní strana je osazena chyty, takže prckové můžou hradby zdolávat, aktuálně se brousí vnitřek, následně se doplní kobercem a hradby budou přístupné i zevnitř a děti poznaj pravý lezecký ráj


Co brzy přibude:
- Bouldránkov dostane koberec, stejně tak vnitřek hradeb v dětském světě a děti budou jako v pěřince
- Stěna s lanem (nejen) pro děti bude brzy doplněna o lezecký materiál (lana, úvazky, expresky) - primárně bude matroš pro kurzy, školky apod. lze jej ale zapůjčit pro výcvik prcků
- V tělocvičně přibudou žebřiny a to hned čtyři kousky, takže cvičení bude zase o něco pestřejší
- Opět v tělocvičně a opět bude přibývat a tentokrát krutopřísná věc - naklápěcí stěna! - ta je teprve ve fázi plánování, ale změřeno už máme a místo je taky určeno, objeví se vedle Peg Boardu a bude toprostě pecka, spolus balknami a kolíky a dalšími vychytávkami, které ještě promýšlíme z vás udělá naše tělocvična lezoucí terminátory.
- Upraví se šatna v tělocvičně a bude sloužit primárně pro děti, bude-li tedy dětský kurz, školka apod. nebudou se děti potkávat v šatnách s dopělými a vše bude krásně plynulé.
- Pravděpodobně již příští týden bude v hale 25 hudba! Dorazí bedny a tichu odezní.

Nový systém zápisu
Všichni co mají permici či si zapisují přelezy Boulder Boje, mají vytvořen login, kterým se přihlašují na recepci, a který funguje i na stránkách boulder.cz, kde je možno sledovat přichody do BB, zapisovat si přelezy z BBoje, brzy taky tréninkové aktivity a jeden obr bonus, který co nevidět představíme. Pointou této informace je, že login budou mít nově úplně všichni, bez rozdílu jednorázového vstupu či permice. Prostě bez loginu se do BB nepodíváš. Zjednodušení bude spočívat v tom, že na recepci přibude sólo PC pro nově přichozí, co v BB nikdá nebyli, na němž se sami zaregistrují a vyplní vše potřebné a ostatní se budou moci plynule na recepci logovat, tak jak to znají díky permici, vše se tak urychlí a zjednoduší a naopak se vyruší duplikáty a podobné lapálie. Podrobněji vás s tímto seznámíme v sólo textu.

Nová otvíračka
Počínaje příštím týdnem spustíme zkušebně novou otvíračku. Pondělí až pátek bude BB otevřený už od osmi ráno. Takže raní ptáčata či nedočkavci budou moci již od osmi trénovat. A to je bomba ne?

Takže:
PO - PÁ 8 - 23
SO - NE 13 - 23
Pište si... :-)


No to by tak pro dnešek mohlo stačit, ale vše to samo sebou není. Velká novinka se krom naklápěčky chystá okolo tepla v hale 25 - bude to bomba. Dále si ruku v ruce s novinkami á-la Peg Board a Campus Board posvítíme na trénink. Z BB uděláme tréninkové centrum a to všemi směry - od repre až po děti, máte se na co těšit. Více příště, lezte, trénujte a neopomíjejte bar - chystáme pro vás nové menu. 

Komentáře

  • Autor: feu08.01.2015 08:42
    otviracka super!!!
    Reagovat

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama