Nejnovější komentáře

Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15
Autor: Klára Kušková28.03. 09:04
Autor: Karin Slunečková27.01. 21:06
Autor: Petr Černocký22.01. 13:13

BB - najdi si svou akci...

<Duben '24>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
2930
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

 

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

Pondělí - Čtvrtek
9:00 - 14:30 & 17:45 - 22:00
Pátek
9:00 - 14:30 & 16:45 - 22:00
Sobota - Neděle
9:00 - 22:00

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

sobota 6. 4. .: 9:00 - 19:00
neděle 7. 4. .: 9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:

Dospělí
180 Kč

Děti
130 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa

Nutné přezuvky s sebou!
 
praha
foto

15.09.2022 22:50

Je otevřeno. Co dál?

foto

V BBčku jak v pokojíčku
Už jsi tam byl? Co mu říkáš? Přelezl jsi, co se dalo? Nelekl ses hlavy Šamana? Dal sis dobrou kávu? 

…Jsme nadšení, že se vracíte zpět na místo činu. Strašně moc nás těší váš velký zájem o BBčko. Je to vzájemný, protože my se zase zajímáme o vás. A proto s tou největší péčí řádného hospodáře musíme reagovat na  nápor, pod kterým se stěna ocitá. Trochu upravíme režim, aby bylo garantovaný, že každej, kdo zaplatí vstup, si dobře zaleze. Modří už vědí, kam tím míříme:
 

Rezervační systém
Uvažujeme nad ním v nějaké velmi okleštěné verzi pro tu nejzátěžovější hodinku od pondělí do čtvrtka. Hala není nafukovací a kapacitu musíme hlídat, abychom udrželi komfort na samotné lezení. Nic ale ještě není rozhodnuto, zatím jsme ve fázi testování, rozmýšlení a rozhodování.


 

OTEVÍRACÍ DOBA
Následující týden bude otevírací doba trochu nestandardní. Od 26.9. pak najedeme na stálý režim, který bude buď doplněn o nutnost rezervace během "happy hour" nebo ne. Rozhodně vám dáme včas vědět. 

1) Otevírací doba stěny pro veřejnost v týdnu 19. 9. - 25. 9.:


 

2) Otevírací doba od 26. 9. :Držíme nám všem palce, aby se nám nový systém povedlo rozchodit a hlavně, aby fungoval ku spokojenosti všech. 

Věcí, které potřebujeme ještě dotáhnout je víc, makáme na tom a postupně vám budeme sázet novinky a vylepšení:

Porodnice síly
Asi jste si všimli, že trénink na Moonu je momentálně krapet nad možnosti lezců z naší planety. Možná by to nedal ani Adam ;). Nahodíme tedy chyty, aby se na něm dalo hýbat a diody, aby se vědělo, kam ten pohyb směřovat. Kampus, balkny i hrazda přistanou vzápětí. 


 

Značení boulderů
Opouštíme systém papírků a přicházíme s plastovými kolečky. Jednoduchá funkční vychytávka z 3D tiskárny, která se nebude trhat či odpadávat jako papírky. Start boulderu je vždy značen dvěma kolečky a top pak kolečkem s nápisem nečekaně “top” :) Kolečka označující běžné bouldery budou barevná bez čísel. Topová kolečka ani ta bez čísel jste ještě neviděli, ale až je uvidíte, už budete vědět ;) Aha, a k čemu jsou tedy ta kolečka s čísly? Pro Boulderbojové bouldery!


 

Boulder Boj
Báli jste se, aby všechny ty změny, rekonstrukce, rebrandy a renovace nespláchly náš Boulder Boj. Tomu nikdá nebude! Ale trošku vylepšit ho taky musíme, aby držel krok:

1) Co
Každé kolo nabídne 8 závodních boulderů ve 4 obtížnostních kategoriích. 


 

2) Jak 
Ne jednou za měsíc, jak jste byli zvyklí, kamarádíčkové. Ale každých 14 dní přiletí nová půlka B-Boje. V rundách po 4 se budou střídat série boulderů 1 - 8 se sadou 9 - 16. Kromě specifického rozjezdu, kdy na vás vybalíme všech 8 boulderů najednou, aby bylo co hrát, vás každé dva týdny bude čekat nášup 4 nových boulderbojových cest. V jeden čas tak bude běžně otevřeno pokusování a s ním související zapisování pro dvě série Boje.  Chápeme?
Chápeme / nechápeme… Hlavně lezeme. 

3) Kdy
Čas na porozumění systému ještě bude, protože novej Boulder boj potřebuje došít kabát. Zapisování dvou Bojů najednou i nový systém značení potřebuje trošku doladit. Takže teď se leze jen pro čistou radost. Až odstartuje váš starý známý zábavný, nekompromisní, hravý, různorodý a především lítý lezecký boj pro všechny v našem novém ohozu, dáme vám včas vědět v solo článku.

Co dalšího se peče?
S programováním Boulder Boje souvisí celková změna webu a přechod na Jungle doménu. S postupem času bude i uvnitř a vně stěny ubývat starých BB znaků a nahradí je Jungle design. Vše ale proběhne s citem a láskou k BBčku, nebojte.

Pohybová halaJako houby po dešti se na zadní stěně pohybovky objevují barevné chyty. Ideální na první kroky na stěně a vůbec pro naše nejmenší. Stěna v pohybovce bude rajónem hlavně pro návštěvy škol + školek a samozřejmě především pro tréninky sportovního klubu Jungle Animals Praha. Přemýšlíme ale nad tím, jak vše nejlépe skloubit a otevřít celou pohybovku veřejnosti. Propojení stěny, parkourových překážek, gymnastických koberců.... tedy propojení lezení & pohybu... to se nám líbí. Vzniká tím dokonalý prostor pro rodiny s dětmi. Chceme vám tuhle komnatu otevřít a vymýšlíme jak a kdy. Stay tuned!

Jungle Animals PrahaDen otevřených dveří se povedl - seznámili jsme se s mnoha  šikovnými dětmi, které si i rovnou zacvičily a my s nimi :). Pokud ještě váháte nad zápisem, můžeme nabídnout pár posledních volných míst na gymnastice a parkouru, jinak jsou pololetní kroužky víceméně zaplněné. Hned další den po náboru vtrhla Zvířata do své arény a teď už pravidelně trénují. Pro vás jako vřejnost z toho plyne omezení v podobě zavření stěny v čase jejich tréninků. Oddíl Animals je pro nás maximálně důležitý a těší nás, že i z vaší strany přichází uznání a pochopení nad snahou poskytnout Zvířatům maximálně kvalitní tréninky. 

Šaman!Jeho hlava už vévodí celému prostoru recepce. Z povzdálí dohlíží na obsluhu za barem a chystá se převzít nadvládu v kuchyni. Zatím pod jeho taktovkou přistál na baru nový kávovar.  Už jste ochutnali?  Espresso, Double espresso, Lungo, Cappuccino, Latte, Americano, Espresso Tonic, Wemblyho limo… Barmani dostali školení, takže jsou nyní i Baristé - prostě BB. Na každý typ kávy odváží přesné množství výběrových zrnek a připraví vám lahodné potěšení a kofeinovou vzpruhu zároveň. 


 

Jsme nadšení, že prostor znovu žije a že se vám líbí. Jízda ale zdaleka nekončí a zvelebujeme dál.


Probuď v sobě zvíře & Najdi si svou cestu.
 

Komentáře

  • Autor: Jan Špelina23.09.2022 08:47
    ahoj. zaregistroval jsem jeste jednu novinku: studenou sprchu. to bude ted naporad?
    Reagovat

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama