Nejnovější komentáře

Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15
Autor: Klára Kušková28.03. 09:04
Autor: Karin Slunečková27.01. 21:06
Autor: Petr Černocký22.01. 13:13

BB - najdi si svou akci...

<Květen '24>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

OTEVÍRACÍ DOBA
KVĚTNOVÉ SVÁTKY

1. a 8. 5. : 9 - 22
Lezecká i pohybová hala
BEZ OMEZENÍ

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

Pondělí - Čtvrtek
9:00 - 14:30 & 17:45 - 22:00
Pátek
9:00 - 14:30 & 16:45 - 22:00
Sobota - Neděle
9:00 - 22:00

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

sobota 4. 5. .: 9:00 - 14:00
neděle 5. 5. .: 9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:
Dospělí - 180 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa
 

praha
foto

27.07.2019 19:58

Hudební Tipy 30

foto

Poslední Hudební Tipy byly ve znamení Colours of Ostrava, The Cure byly naprostá senzace, jen tak mimochodem, a u festivalů ještě zůstaneme, protože léto zdaleka nekončí.
Rock for Churchill, 30. - 31. 8. Vroutek u Podbořan
K vroutecké Myslivně opět dojede pestrá směs zajímavých jmen, pár si jich zde odprezentujeme.

Modeselektor feat. Thom Yorke "Shipwreck"
Modeselektor jsou zpět! Po dlouhých osmi letech, kdy byli naplno vytížení projektem Moderat, vydali letos v únoru nové album Who Else. Svojí pověstnou nabušenou live show uzavřou program hlavní stage 20. ročníku Rock for Churchill.
 


Modestep - Dawn
Modestep vzali rok 2019 hodně zhurta. Po lednovém singlu Not IRL vydali na konci února pětitrackové EP Echoes a k tomu ještě přidali v dubnu singl Mayday, který produkovali společně s PhaseOne. Málokdo umí smíchat dubstep, rock a drum and bass do tak nabušenýho mixu, jako právě Modestep. 
 


YUNGBLUD - Loner
Yungblud působí na hudební scéně jako zjevení. Za své břitké texty vděčí své celoživotní lásce k Bruci Sprinsgteenovi a Chrisu Diffordovi ze Squeeze. Multiinstrumentalista, který ovládá kytaru, basu, piano i bicí držel kytaru v ruce již ve věku dvou let a v deseti již psal první písně. Aby nastartoval svoji kariéru, přestěhoval se do Londýna, kde ho ovlivnil poslech kapel jako The Clash, Arctic Monkeys nebo N.W.A. Yungblud debutoval singlem I Love You, Will You Marry Me a na debutovém EP si vysloužil chválu v renomovaných hudebních médiích. Rané texty Alexe Turnera, zuřivost Johna Lydona, nabubřelost krále hiphopu Travise Scotta a k tomu všemu jeho vlastní nezaměnitelná tvář – tak charakterizoval jeho debutové EP magazín NME. V červenci vydal své debutové album 21st Century Liability a následně si podmanil letní festivaly po celém světě – Rock Am Ring, Pukkelpop, Lollapalooza nebo Reading & Leeds.
 


Shotgun, 6. - 7. 9. Areál Kristýna u Hrádku nad Nisou
Letos už 16. ročník přehlídky současné klubové hudby Shotgun Festival proběhne mezi 6. a 7. zářím tradičně v kempu Kristýna u Hrádku nad Nisou. Na festivalu vystoupí mimo jiné francouzský producent Ron Morelli, nizozemská djka a protmérka Van Anh nebo anglický producent Shiken Hanzo.

Ron Morelli Live @ Dommune
Francouzský producent pohybující se někde mezi technem, ambinetem a vše korunuje industrial.


Van Anh - 60 min set - De DJ Draait Door
Drobná djka z Nizozemí, hrající techno i house.
 


Shiken Hanzo - Cloud Of Sparrows
Experimentální elektronika z UK.
 


Beseda, 2. - 3. 8. Tasov

International Teachers of Pop - After Dark
Britští synthpopaři International Teachers of Pop vznikli sice teprve před rokem, za relativně krátkou dobu si ale díky svému chytlavému eponymnímu debutu podmanili mnoho koutů hudebního světa. Kdo by přitom čekal, že právě kapela pocházející z šedivého industriálního Sheffieldu bude ostatní vyučovat z toho, jak napsat chytlavý popový hit. Nenechte se ale zmást, už na první poslech je patrné, že International Teachers of Pop nejsou kapelou bažící po mainstreamové slávě. Naopak, jejich hudba může být na povrchu sice rádiově rozverná a přímočará, zároveň v sobě ale skrývá jistou porci divnosti a znepokojení. 
 


Algiers - Full Performance
Po loňské Zole Jesus nabídne Beseda i letos headlinera, kterého většinou můžeme znát z festivalů podstatně větší velikosti. Američtí Algiers mají za sebou španělskou Primaveru, proslulý Sasquatch v americkém státě Washingtonu nebo kultovní polský OFF. Čtyřčlenná formace z Atlanty na sebe poprvé upozornila před 4 lety výtečným eponymním debutem, předloni pak vydala neméně oceňované album The Underside of Power. Ačkoli se s jejich jménem nejčastěji skloňuje škatulka post-punku, byla by snaha o jejich žánrové zařazení poněkud naivní. Ve skladbách Algiers totiž (mimo jiné) nalezneme stopy jižanského rapu, funk, industrial nebo gospel. Pro neznalé mohou být Algiers nevyzpytatelní také svým (sympatickým) jednáním. Vždyť poté, co předskakovali legendárním Depeche Mode, byli k vidění v Česku na strahovské Sedmičce...
 


Pod Parou, 15. - 17. 8. letiště Vyškov

The Exploited - UK 82 - Made In Britain
Punková legenda z britského Edinburghu, hrající od roku 1978.  
 


The Casualties "Borders" 
The Casualties se dali dohromady v roce 1990 a pomalu ale jistě si vybudovali přímo armádu (o)kovaných fans po celém světě. Znuděni z vlny grungových a new wave kapel začátkem 90tých let a ve snaze vrátit punk zpátky kam patří, nasadili pěkně svižné tempo a nabrousili kytary na vostro. Z hard coru, jak z citrónu, ždímají esenci tvrdé razné muziky, ze street punku zas pouliční drzost, melodie a rebelii. Celé dohromady to dává smysl, má to peprný říz a pořádné koule.
 


To by tak bylo vše, doporučujeme ještě třeba sympatický Povaleč či klasický Hip Hop Kemp. Fesťáků je daleko více, většina ale splývá s tuzemským line-upem, jen lehce obměněným, což ale nemusí být vůbec špatně. A pak pro lezce je stejně jenom jeden fesťák. Jaký, je jasný;)

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama