Nejnovější komentáře

Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15
Autor: Klára Kušková28.03. 09:04
Autor: Karin Slunečková27.01. 21:06
Autor: Petr Černocký22.01. 13:13

BB - najdi si svou akci...

<Květen '24>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

OTEVÍRACÍ DOBA
KVĚTNOVÉ SVÁTKY

1. a 8. 5. : 9 - 22
Lezecká i pohybová hala
BEZ OMEZENÍ

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

Pondělí - Čtvrtek
9:00 - 14:30 & 17:45 - 22:00
Pátek
9:00 - 14:30 & 16:45 - 22:00
Sobota - Neděle
9:00 - 22:00

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

sobota 4. 5. .: 9:00 - 14:00
neděle 5. 5. .: 9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:
Dospělí - 180 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa
 

praha
foto

02.07.2020 12:03

BB news

foto

Pravidelné zpravodajství ze všech tří prostorů je ready pro vaše přijímače! Začneme holešovickým doublem a skončíme na kopci v Letňanech.
BOULDER BAR

Letní otvíračka BB
O letních prázdninách se sice život celkově spíš zpomaluje, ale u nás je to naopak. Táhneme do boje proti letní lenosti a vracíme otvírací dobu zpátky do běžných kolejí. Od 1.7. je tu BB pro váš trénink denně od rána do večera, konkrétně:
po - pá    8:00 - 23:00
so - ne    9:00 - 23:00
Stačí pustit si větrák, svůj oblíbený hudební set a trénovat naplno! Abyste pak na podzim ve Špáňu nebrečeli, že jste slabí ;)


ilustrační foto pro zaujmutí čtenáře :)

Dobroty z baru
Ledové osvěžení je v těhle dnech nezbytností! A protože to víme, tak si u nás kromě zmrzliny a tří druhů ledové kávy můžete dát i některou z těhle výborných šťáv se sodovkou a kostkami ledu. Ideál před, během i po tréninku :)


je libo jahodovou, hruškovou nebo mangovou?

Boulder Boj
V Bébéčku nám v tuhle chvíli běží 5. kolo Boulder Boje v Mordoru a na Lodi. Lezete? Zapisujete? Ty nejlepší z vás v každé obtížnosti nemine odměna v podobě volných vstupů! Na nové kolo se můžete těšit už 13. července, a to v brutusu, břichách, na bubnu a okně.


Davide pooojď!

Aktivity během léta
O prázdninách sice neběží pravidelné pololetní kurzy, ale to neznamená, že se u nás nic neděje. I o prázdninách můžou ti z vás, kdo mají děti, pro ně v Bebesu uspořádat parádní narozeninovou oslavu, nechat je o víkendu vyřádit na Zábavném dopoledni nebo je přihlásit na individuální kurz. Navíc Individuální lekci a individuální kurz o 6 lekcích můžete přes léto absolvovat i vy dospělí, případně se zúčastnit Rodinné lekce spolu se svými dětmi.

Top aktivitou léta je bezesporu náš Příměstský tábor!
Lezení, parkour nebo gymnastika. Spousta pohybu, noví kámoši, celodenní zábava! Dopoledne v BB na stěně nebo v gymnastické hale, odpoledne ve Stromovce. Volná místa pořád jsou, přihlašování běží ZDE.


i takhle to někdy na příměšťáku vypadá :)

Přihlašování na kurzy pro nový školní rok
U dětí ještě chvilku zůstaneme. Sice teprve začínají prázdniny, přesto během první poloviny července spustíme přihlašování na kurzy v novém školním roce. Včasné přihlášení je zárukou toho, že bude volný ten den a čas, který chcete. Pro všechny věkové skupiny bude opět na výběr pondělí až pátek. Přihlašování bude jako vždy probíhat online na boulder.cz.


co na kurzu natrénuješ, na závodě jako když najdeš

Boulder Banda ve skalách
Část naší Boulder Bandy si minulý víkend dala zahřívačku na prázdniny. Vyrazili na Kreutzberk - skalní oblast u Litoměřic, ideální pro první krůčky na skalách. Původně jeli na víkend, ale Banďatům se tak moc nechtělo domů, že přemluvili trenéry a výlet si od den prodloužili :)
Během prázdnin čeká Boulder Bandu ještě spousta výletů, například soustředění na Vysočině nebo výjezd do Jury!


Boulder Banda na Kreutzberku


BOULDER VÝSTAVIŠTĚ

Letní otvíračka
Změny, konkrétně prodloužení otvírací doby se od 1. 7. dočkala i boulderovka na Výstavišti. Zalézt si můžete přijít ve stejných časech jako v Bebesu, tedy:
po - pá    8:00 - 23:00
so - ne    9:00 - 23:00
Víme, že už jsme to říkali hodněkrát, ale takový podvečerní lezení na Výstavku, kdy trochu pofukuje, mezi pokusama sedíš v trávě nebo na lehátku...to je fakt paráda!


fotogenický Výstavko :)

Vyhlašujeme boj s vedrem
Je to tak! Letní teploty nesnížíme, ale tu vaší trochu snížit můžeme - od pondělí bude u stěny opět v akci rosítko! Drobné kapičky vody, které vás v mžiku zchladí, abyste byli ready na další pokus!


loni na závodech na Výstavišti nás rosítka zachraňovala :)

Proti horku se dá ale bojovat nejen zvenku, ale i zevnitř. Tou vnitřní záchranou vám můžou být třeba limonády od Joker Cider, nebo stará dobrá zmrzlina :) Vše k dostání na recepci.

Boulder Boj
Soutěž běží na obou frontách, tedy v Bebesu i na Výstavku. Na Výstavišti aktuálně můžete zapisovat přelezy ve 3. kole, a to až do 19.7.2020. Nové kolo začne 22.7.


aktuální kolo najdete pod čísly 1 - 10


JUNGLE SPORT PARK

Otvíračka
Kdy už to bude? Vlastně už to mělo být :) Úřady nám ale posunuly datum kolaudace a nám nezbylo, než se s tím smířit. Pokud všechno půjde tak, jak má, tak by Jungle mohla otevřít 15.7.!! Save the date! Aktuální informace ohledně otvíračky i všeho ostatního dáváme prakticky denně na naše sociální sítě a.k.a. naklikněte si sledování Jungle Sport park na Facebooku a Instagramu, ať jste v obraze.
Plánujeme i supr otvírací akci! Protože je nám ale jasné, že přes léto jste všichni někde rozprchnutí, uskuteční se tahle parádička v září. Závod za účasti zvučných jmen a afterparty jak se patří! Těšíme se, těšte se ;)

Na čem teď makáme
Nejvíc vás stejně zajímá lezení, cooo? Kromě stěny s lanem už je nahozená i bouldrovka a čeká na vaše přelezy! Dokončené je už i dopadiště a my teď hlavně ladíme v celém prostoru různé detaily, aby se vám v Jungli líbilo! :)
Pracujeme taky na tvorbě webu, který spustíme během léta a který bude stejně cool, jako Jungle samotná ;)


točíme další video ;)

Příměstský tábor
Otevření Jungle znamená nejen možnost přijít si k nám zalézt, ale tím okamžikem spustíme také Jungle příměšťák pro děti. Přihlašování na něj běží už teď, a to na jungle.cz Scénář jednotlivých dní je obdobný, jako v Bebesu. Tedy kombinace lezení uvnitř a hraní her venku, prostor pro obojí je v Jungli ideální ;)
Kromě příměstského tábora bude možné přes léto v Jungli Sport parku uspořádat třeba i narozeninovou oslavu a od září se pak rozběhnou kurzy lezení pro děti i pro dospělé. Ale o tom víc zase příště.


 

BOULDERZÁVODY 2020

Po dlouhé odmlce kvůli covidu se na scénu opět vracejí závody v boulderingu! Vlítneme do toho znovu na fesťáku v Teplicích. Kdo jezdívá, tak ví, že atmosféra tisícového davu je tam nejvíc!
Závody v Teplicích proběhnou dva:
pátek 28.8.2020 - 2. kolo ČP v boulderingu U14
sobota 29.8.2020 - 2. kolo ČP v boulderingu mládeže a dospělýchfesťákovej highlight!

Das ist pro dnešek alles!
Přejeme vám krásné léto, užijte si ho, ať už ho budete trávit u nás nebo v zahraničí, a když budete náhodou zrovna v Praze, doražte k nám potrénovat! Nejlíp s kámošem, protože ve dvou se to táhne líp - o tom něco ví i náš letňanskej Bobek. Dlouhou dobu u nás žil sám, ale teď si konečně našel parťáka!


Sice by je hodně z vás podle hlasování na sociálních sítích radši snědlo, ale my je nedáme! :)

Komentáře

 • Autor: Jan Špelina11.08.2020 15:15
  zdarec. jak to vypada s teplou vodou v bb? nechtene se clovek ve sprchach otuzuje uz skoro mesic :(
  Reagovat
 • Autor: Petr Černocký24.08.2020 13:08
  Tahle otázka mě taky dost pálí. Nebo teda spíš mrazí :/
  Reagovat
  • Autor: Jan Špelina25.08.2020 00:49
   a stale studi, stale studi...prava sprcha tece, svetlo nesviti...zavani to diy...
   Reagovat
 • Autor: Jan Špelina10.09.2020 21:53
  tepla voda...nova sprcha...hura!
  Reagovat

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama