Nejnovější komentáře

Autor: blacks30.05. 21:44
Autor: Petr Dlouhý25.05. 17:47
Autor: Jan Kohout10.04. 16:46
Autor: Kateřina Pírková05.04. 16:15
Autor: Klára Kušková28.03. 09:04

BB - najdi si svou akci...

<Červenec '24>
poútstčtsone
 1 2 3 4 5 6 7
 8 91011121314
15161718192021
22232425262728
293031
     závod      promítání      koncert      přednáška      ostatní      párty      dětská akce      víc akcí

Boulder s.r.o
U Výstaviště 11, Praha 7
telefon: 605 700 816

OTEVÍRACÍ DOBA - STĚNA

1. 7. - 1. 9. 2024
Pondělí - Neděle

9:00 - 22:00 bez omezení

OTEVÍRACÍ DOBA - POHYBOVKA

Sobota - Neděle 
9:00 - 19:00

OTEVÍRACÍ DOBA - BAR

Pondělí - Neděle
9:00 - 22:00

Vstupné:
Dospělí - 180 Kč

Kompletní ceník
Kontakt a mapa
 

praha
foto

17.06.2020 08:41

BB news

foto

Od posledních BB news se toho událo moře! Před chvílí byl březen a najednou je tu léto, horko, otevřené hranice, ale taky nové Boulder boje, Jungle před dokončením...koukněte sami ;)Příměstský tábor

Škola vlastně ještě ani pořádně nezačala a už tu za chvíli zase budou prázdniny. Ale nepodléhejte panice, v Bebesu máme řešení pro ty z vás, kdo mají prcky a nemají hlídací babičky :) Během celého července a srpna pořádáme příměstský tábor! Na výběr je varianta lezení, parkour nebo gymnastika. Dopoledne makáme a hrajeme hry na stěně nebo v gymnastické tělocvičně, odpoledne jdeme do Stromovky! Mezitím dobrý oběd a legrace s kamarády. Značka ideál ;) Rezervace můžete dělat ZDE.
Mrkněte na video, protože to je stejně nejvíc ;)
 

Kurzy a další aktivity

Prázdniny sice znamenají pauzu od pravidelných pololetních kurzů, ale rozhodně nevystavují stopku kurzům individuálním. I během léta si můžete v Bebesu zkusit vy nebo vaše děti lezení pod vedením instruktora, absolvovat individuální kurz o šesti lekcích nebo si přijít zalézt s celou rodinou.
Stejně tak během letních prázdnin můžete vašim dětem rezervovat účast na našem víkendovém Zábavném dopoledni ;) Devadesát minut plných základů lezení, lezeckých her, cvičení mimo stěnu, ale i běhání hradem, to vše pod vedením trenéra.
Všechny typy individuálních lekcí, Zábavné dopoledne nebo narozeninovou oslavu můžete objednávat ZDE.
Do konce června také spustíme možnost přihlašování na pravidelné odpolední kurzy pro nový školní rok. Budeme vás informovat.Změna otvíračky BB a Výstaviště

Obě naše sportoviště, Bebeso i Výstavko, jedou v malinko upraveném modu otvírací doby, která bude platit do konce června.

Boulder Bar
po - pá   11:00 - 23:00
so - ne     9:00 - 23:00

Výstaviště
po - pá   8:00 - 23:00
so - ne  11:00 - 23:00

Od července najedeme opět na režim ranní otvíračky během celého týdne. Budeme vás včas informovat.Novinky z baru


Do letního módu se hází i bar v Bebesu. V horkých dnech se můžete osvěžit třemi druhy ledové kávy - espresso tonic, doubble espresso s ledem nebo klasikou s mlékem. A kdo je spíš na sladké, tak vězte, že náš mrazák na zmrzku praská ve švech ;)Boulder Boj

V Bebesu minulou středu skončilo 4. kolo Boulder boje, které bylo kvůli koroně prodloužené, abyste stíhali přelézat a zapisovat ;) Kdo by nevěděl, šlo o přední část haly (brutus, břicha, okno, buben).
Výhercům všech kategorií gratulujeme, volné vstupy už letí do vašich karet!

Nové, čili 5. kolo Boulder Boje, odstartovalo v Bebesu toto pondělí v Mordoru a na Lodi a své přelezy můžete zapisovat až do 5. 8. 2020. Stavěli je pro vás Vilda Chejn, Michal Kalvas a Ríša Pařil, o žluté se postaral Čenda Bacík.


co já bych tam jen.... :)


Boulder Boj běží i na našem venkovním hřišti. Boulder Výstaviště má svůj vlastní rytmus stavění a své vlastní vítěze, nyní aktuálně vítěze 2. kola, kterým tímto gratulujeme a rovněž nahráváme zasloužené vstupy!

Zároveň včera na Výstavišti odstartovalo 3. kolo! Jde o bouldery s označením 1 - 10, které pro vás postavilo trio Vilda Chejn, Denis Pail a Ríša Pařil.Díky všem, kdo s námi Boulder boj hrajete, ať už v Boulder Baru nebo na Výstavišti. Do budoucna plánujeme celou soutěž trochu "osvěžit". Oběma BBojům se budeme více věnovat v samostatných článcích, které vám soutěž přiblíží, dodají kredit vítězům jednotivých kol a sem tam prozradí betu některých boulderů.

Novinky z Jungle
Jungle Sport park se nám mění před očima každý den. Právě v těchto dnech finišuje stavba dopadiště na spodní bouldrovce, dostavuje se recepce, dodělávají se šatny a sociální zařízení. Vilda Chejn, Viktor Pařízek, Denis Pail, Jenda Šolc, Michal Kalvas, Martin Jech, Cyril Kratochvíl a další už dostavěli skoro všechny cesty s lanem a pomalu se pouští i do bouldrovky. Taky už nám na budově zvenku visí cedule, takže nás určitě nepřehlédnete. V úterý navíc Jungle doslova ožila - přijeli děti i dospěláci na profi focení :) Radmil Schneider pro nás vykouzlil spoustu parádních fotek a my se moc těšíme, až vám je postupně ukážeme tady, na sociálních sítích a později i na nových webovkách. Často se nás ptáte na přesné datum otevření - záleží na koulaudaci. Hned, jak budeme vědět konkrétní informaci, vykřičíme ji do světa ;) Prozatím počítáme s koncem června.


zbývá už jen dokončit dopadiště a doházet chyty a bouldrovka je ready :) (foto Radmil Schneider)


slov netřeba... (foto Radmil Schneider)


abyste k nám trefili (foto Radmil Schneider)

Sledujte @junglesportpark na facebooku a na instagramu, ať jste v obraze! Ale nezapomínejte ani na pravidelný přísun novinek na BB facebooku a instagramu ;)


A jeden fórek na závěr :)
Časy se mění a náš papa Oliva je od soboty členem VV ČHS! Go for it!
 


Das ist pro dnešek alles. Mějte se, držte se a doražte k nám!

Komentáře

 • Autor: Marek Nekvasil14.07.2020 16:27
  Zdar, "Boulder Výstaviště má svůj vlastní rytmus stavění a své vlastní vítěze, nyní aktuálně vítěze 2. kola, kterým tímto gratulujeme a rovněž nahráváme zasloužené vstupy!" - nezapomněli jste na to nahrávání vstupů? Koukám, že se mi v hodnocení zadařilo, nicméně po skoro měsíci ty vstupy nikde nevidím. Každopádně díky za Boulder Boj, je fajn mít pravidelně nové bouldery a srovnání s ostatními v rámci pelotonu!
  Reagovat
  • Autor: Jiří Oliva16.07.2020 06:35
   Ahoj Marku, aha...nezapomnělo, ale špatně ukliklo :). Výsledek však stejný. Už je to nyní řádně nahozený. Bboj je fajne věc a brzy se rozeběhne i v Jungli. Díky všem za účast.
   Reagovat
   • Autor: Marek Nekvasil16.07.2020 09:55
    Super, tak to budu muset nahodit do Jungle taky statistiky ;-)
    Reagovat

Přidat komentář
Autor:  Pro vložení komentáře je nutné být přihlášen
Text:  

reklama